Autorská tvorba

 

 Vyjdi z davu, a užívej si svojí jedinečnost.
 

Originální potisk vždy jen v malém počtu.
Všechny návrhy sama ručně kreslím a pak tisknu (dvěma způsoby: sítotisk, linoryt) na kvalitní materiál.

 

PROTOŽE OBLEČENÍ JE NAŠE DRUHÁ KŮŽE.

Chtěj i ty, pro sebe jen to nejlepší.

 

Cena: od 1 350,-

RECENZE:

Jana Holzbecherová
Read More
Slávka má neskutečnou energii pro motivaci ostatních najít svůj styl, sebe. Je to rozená průvodkyně a její citlivé, ale cílevědomé vedení krok po kroku místy, které často přehlížíme, bylo pro mě ohromně obohacující. Těším se na další setkání a programy, které jsou propracované do nejmenšího detailu, včetně překvapení 🙂 Moc děkuji a vřele doporučuji!
Eva Tycová
Read More
V průběhu našeho setkání věci společně třídily a rozebíraly vše okolo oblečení, postupně jsem odhodila veškerý stud. Atmosféra byla neuvěřitelně přátelská. Nutno dodat, že přístup Slávky je velmi laskavý a milý. Řeč nestála ani na chviličku, tipů a dobrých rad pro laika na styl jako jsem já má Slávka víc než dost.
Boženka Kubíková
Read More
Slávko, moc děkuji, že něco takového děláš, bylo to pro mě sice náročné (hlavně to všechno obléknout), ale nakonec jsem zjistila, že to bylo to nejlepší, co jsem mohla pro sebe udělat. Teď opravdu, když otevřu skříň, nebo šuplík, tak mám radost, jak je to přehledné a poskládané.
Previous
Next

ORIGINÁLNÍ KOUSEK

Chceš mít i Ty, svůj originální kousek?
Napiš mi, nezávazný email, a já Ti pošlu aktuální nabídky nebo Ti můžu vyrobit originální potisk, který budeš mít jen Ty.