ESENCE ŽENSTVÍ

Video seriál ZDARMA

3 klíčová videa, která ti pomohou cítit se svá a žensky, bez ohledu na módní trendy a názory ostatních.

 

Praktický průvodce pro každou ženu, která chce mít ve svém šatníku jen takové kousky, které podtrhnou její jedinečnost.

 

BUĎ SAMA SEBOU!

V mini kurzu tě čekají tyto témata:

1. video: Už vím, v čem se cítím žensky:

Definuješ si a poznáš, tu tvojí jedinečnou esenci, aby jsi už nikdy nezapomněla kdo jsi, a jaké konkrétní kousky tě vystihují.

2. video: Už vím, které barvy mi sluší:

V druhém videu tě naučím poznat, které barvy tě rozzáří, jak pracovat s černou barvou, aby ti opravdu slušela. Taky se budeme bavit o tom, jak pracovat s oblečením tak, aby ti dodalo “ochranný štít”, v situacích, kdy ti není úplně příjemně.

3. video: Šperky a spodní prádlo:

V posledním, třetím videu si budeme povídat o úplném základu, co bys určitě ve své šperkovnici měla mít, i když (zatím) nejsi milovnice šperků.

V druhé části toho videa si budeme povídat o spodním prádle. Jak poznáš, jestli máš ve svém šatníku opravdu správnou velikost podprsenky, a pokud ne, tak co s tím dělat, aby tomu tak už nebylo. Dostaneš seznam obchodů, kde ti skutečně poradí a vyberou vhodnou podprsenku.

→ Součástí jsou i PDF pracovní materiály k vytištění. 

Kdo Tě video kurzem provede?

Moje jméno je Slávka Mžíček, jsem výtvarnice, návrhářka a módní stylistka se zaměřením na cykličnosti s doporučením, kde eticky nakupovat. Pomáhám ženám najít jejich jedinečnost, aby je oblečení podpořilo a cítily se sebevědomě.

Jsem vystudovaná módní návrhářka a certifikovaná stylistka.