Neviditelné tílko

Milé ženy, dnešní článek je i pro vaše muže ?.

Chci se s vámi podělit o jeden ze základních kousků oblečení, které podle mě musíte mít!

Za mě je to prostě top kousek! Objevila jsem ho úplně náhodou na internetu. Zaujal mě natolik, že jsem ho prostě musela vyzkoušet. (Popravdě, moc jsem tomu nevěřila, ale pšššt ?).

A o jakém zázraku tu vlastně celou dobu mluvím?

Jedná se o tzv. “neviditelné” tílko. Neviditelné jednoduše proto, že zkrátka není vidět ani pod bílou, přiléhavou košilí. A to díky zpracování plochých okrajů a tělové barvě, které zaručí dokonalou neviditelnost.

Proč jsem vlastně z “obyčejné košilky“ tak nadšená? Právě díky její dokonalé vlastnosti. Jde, o spodní oblečení, které by mělo být zkrátka “top secret”.

Takže jednou provždy STOP bílým košilkám (stejně jako bílým podprsenkám). Prosvítají a rozhodně nedělají outfit ucelený a harmonický.

A díky, že myslí i na muže. I oni jsou díky firmě Covert underwear, zachráněni! Jak jsem zde zmínila ženy a častý nešvar dávat pod světlé oblečení bílé košilky a podprsenky, stejné pravidlo platí i pro muže!

Bytostně nemám tento zlozvyk ráda na svatbách. Muž krásně oblečený, vše je dokonale sladěné, ale jen do chvíle, než si sundá sako a pod košilí “křičí” bílé tílko. Prosím, pojďme už tento český zlozvyk jednou pro vždy změnit.

5 důvodů proč si pořídit neviditelné tílko:

– dokonalé zpracování okrajů

– tílko pro muže i ženy

– celý proces výroby je v ČR

– velmi kvalitní bavlna jen s 5% elastanu

– skvěle saje pot

Není vůbec vidět, že?

A co dál?

Kromě základních tílek pro ženy i muže mají v nabídce trička s krátkým rukávem i spodní prádlo.

Moc bych uvítala i tílka pro děti, aby se už od malička učily, správným návykům a v dospělosti věděly, že i spodní prádlo je důležité ?.

Vše mají krásně vysvětleno na webu. Ráda bych, ale zmínila výběr velikostí. Pokud se rozhodnete tílko zakoupit, objednávejte o číslo menší velikost, než je vaše běžná. Musím potvrdit, že tak opravdu sedí. Důvodem je, aby pod oblečením nevznikaly různé sklady a záhyby, ale aby vše sedělo, jak má.

Jedno dámské tílko stojí 569,-. Vím, je to “ranec”, ale tílko je prostě nesmrtelné. Mám je pět let a popravdě, žádná jiná trička (tílka) mi tak dlouho nevydržela. A třešnička na dortu! Černá podprsenka pod ním není vůbec vidět!

Věřím, že vás článek zaujal a chcete se na stránky podívat a pročíst. Proto znovu přikládám odkaz: www.neviditelnepradlo.cz

P.S.: Není to placená reklama, jen moje osobní zkušenost. A je už jen na vás, jestli se rozhodnete neviditelné prádlo vyzkoušet.

Slávka.