4x stop tělovým silonkám

Čtyři důvody, proč jsem odpůrcem tělových silonek!

1. Vážně nedělají nohy hezčí! (A ty s leskem už vůbec né).

2. Nohy v nich vypadají nepřirozeně. Působí jako uříznuté od figuríny.

3. Tělové silonky se už dávno NEMUSÍ nosit na společenské akce.

4. Tělové silonky nezahřejí.

Jak tedy jinak a lépe bez tělových silonek?

Pokud nosíte silonky hlavně kvůli pocitu, že nemáte hezké nohy (jizvy, křečové žíly), tak pro vás je tu alternativa tzv. tělové silonky ve spreji. Můžete je koupit např. v drogerii Dm –  Airbrush Legs od Sally Hansen.

Mají několik odstínů i pro nás bledulky 😊. Vydrží, i když se zpotíte. Nemusíte se bát, že z vás bude téct hnědá barva. Večer nastříkané silonky smyjete.

Pokud nosíte silonky hlavně kvůli odírání stehen o sebe. Tak pro vás mám řešení v podání tzv. „bandalete“. Jsou to krajkové, nebo hladké širší pásky (podobné podvazkům), které mají silikonové proužky a ze stehen se nerolují.

Takovouto vychytávku si můžete pořídit v každém lepším obchodě se spodním prádlem. Např.: lacey.cz, caresse.cz,…

Dokonce jsem zjistila že Caressa má na ochranu stehen hydratační balzám, s tím nemám žádné zkušenosti. Takže nedokážu říct, jak moc je dobrý.

Patří tělové silonky do společnosti?

Za mě rozhodně NE!! Jsou přežitkem z devadesátých let. Do společnosti (na ples, svatbu, divadla,…) už je vážně nosit nemusíte! Důvody jsem vám vyjmenovala výše :).

Pokud namítáte, že v zimě na ples jít na boso prostě nemůžete, úplně to chápu. I já bych umrzla. Já to řeším tak, že si vezmu pod šaty tlusté, černé punčocháče. Místo lodiček kozačky. V šatně si je sundám a obuji lodičky. A jsem hned za dámu :).

Jak jsem už zmínila. Tělové silonky vám nahradí černé. Obchody nabízí nekonečné množství barev a vzorů, takže jen u černých nemusíte zůstávat.

!TIP NA ZÁVĚR

Mějte vždy na paměti, že tvoříte celek. Silonky + zbytek oblečení (outfit). Celkový outfit by měl působit uceleně, harmonicky, pormyšleně.

Nechci vám tu dávat konkrétní rady, protože každá z nás jsme jedinečná s jinou energií. Vždy totiž záleží co vy sama považujete za vaše přednosti, které chcete zdůraznit a podrthnout.

Každé z vás bych při revizi šatníku zřejmě doporučila něco jiného.

Proč jsem měla na vlastní svatbě silonky si můžete přečíst ZDE.