Vlasy jako koruna ženství

Před rokem jsem se rozhodla o „pokus“. Začalo mě lákat, jak budu vypadat a cítit se bez mých milovaných, barvených blond vlasů. Pár měsíců to ve mně zrálo. Popravdě, bála jsem se, koho pod tou barvou najdu a jestli s tím budu v pohodě.

A další důvod byl, jestli dokážu nelpět, i na takové věci, jako je barvení vlasů. Jestli to vydržím až do konce. Nebo se za pár měsíců půjdu nabarvit.

Popravdě, dost to ve mně pracovalo. Jedna část mi říkala, tak to vydržíš. Druhá zas, když se v tom necítíš, změň to… A já stále čekala a snažila se vnitřní proces nehodnotit.

Díky tomu mě na této cestě potkalo něco, co jsem nečekala. Začínám mít pocit, že se „probouzím“ a sebe sama víc vnímám. Procházela jsem různými fázemi. Ještě víc jsem začala vnímat svůj cyklus. A to je pro mě úžasný bonus.

A já teď stojím na rozcestí- nechat si přirozenou barvu nebo jít zpět do platinové blond?

Musím ještě chvíli vyčkat, než ucítím, kudy vykročit.

Jedno důležité jsem se naučila- je v pořádku nevědět. Je v pořádku nemít hned názor (odpověď). Někdy je lepší nechat věci plynout, pozorovat.

Pokud vy teď stojíte před nějakým svým rozhodnutím, nedělejte to v impulzu a netrpělivosti.

Za chvíli je tu jaro. Příval nové energie bude svádět ke změnám. Možná se těšíte, až s novou chutí “vlítnete“ do skříně a vše vyházíte, proberete a zbytek dáte zpět.

Dejte si, ale pozor na léčku. Mít novou energii a chuť něco změnit je moc fajn, ale už tolikrát jsem od žen slyšela, jak v šatně vše probraly a nějakým “záhadným“ způsobem byly za pár týdnu tam, kde předtím. V nepřehledné, přeplněné skříni (nebo místnosti), která rozhodně nezářila novou energii.

Pokud chcete mít jednou pro vždy krásnou a uklizenou šatnu, oslovte odborníka, který vám s tím pomůže. Můžete se do úklidu pustit i sami.

Jak tedy na to?

Alfou a omegou je naplánování. Určete si jeden den, kdy se do toho pustíte a napište si to do kalendáře.

Z rozhodnutí -„chci mít teď vše uklizeno“ kde výsledek může být nejistý. Vyměňte za naplánovaný den sama pro sebe, kdy si dopřejete dostatek času vše protřídit a probrat. Bez impulzivního rozhodnutí.

Doporučení: V tento den, buďte doma sama.

Naplánovaný den se promění v čas, který věnujete sama sobě.

Cítíte už teď v tom tu změnu? Přeji vám, ať jste se svým novým uspořádáním skříně spokojená.

S láskou sama k sobě,
Slávka.