3 tipy na domácí oděv

Proč je důležité nezanedbávat výběr oblečení, které nosíme na doma?

 

Z jednoho prostého důvodu, jak se cítíme, tak se i chováme. Pokud se obklopujeme nepříjemnými věcmi či lidmi, má to na nás dopad.

 

Pokud je ti výběr oblečení jedno a vezmeš si na sebe první věc ze skříně. Je to v pořádku. Ale zkusili jsi se někdy sama sebe zeptat, jak se OPRAVDU v daném oblečení cítíš? Jestli nepodléháš vlivu trendů, nebo se oblékáš do barev, které se ti sice líbí, ale až tak ti nesluší?

 

 

Zkus se na to zaměřit a rovnou začneme s oblečením na doma.

Možná ti to přijde zbytečné, věnovat zrovna oblečení na doma takovou pozornost. Upřímně, s tebou souhlasím. Já to taky dřív vůbec neřešila.

 

Nejčastějším oděvem pro mě byly vytahané tepláky a neforemné, seprané tričko. Uznáš se mnou, že to s ženskostí moc dohromady nejde.

 

Potřebu změny jsem ucítila v okamžik, kdy jsem se stala maminkou a začala tak víc trávit čas doma.

Hledala jsem inspirace. Až jsem si našla svůj styl oblečení na doma. Nedílnou součástí jsou jednobarevné legíny a k nim kombinuji, košilové šaty, šaty z “teplákoviny” nebo pánské košile.

Šedé šaty s kapsami z “teplákoviny” od české značky www.maller.cz a k tomu legíny z www.ferovamoda.cz
Košilové šaty s kapsami z Tchiba (ty jsem si kupovala v prvním těhotenstvím-5 let zpět) a k tomu legíny od české firmy www.pleas.cz
Pánská košile ze sekáče a již zmíněné legíny z www.ferovamoda.cz

Ber to, prosím, jako inspiraci, ale ne jako psané pravidlo pro nás všechny. Každá jsme jiná a každá se cítíme žensky v něčem jiném.

 

Jak poznáš, že by to chtělo změnu?

Zazvoní pošťák nebo nečekaná návštěva, a ty se jdete hned převléknout do něčeho “lepšího”?

Je to jen na tobě.

A je jen na tobě, jestli změnu uděláš. Možná si říkáš, že to co máš, na doma celkem stačí. Není potřeba nic měnit. I to je v pořádku. Jsou změny, do kterých musíme přirozeně dospět. Až pak nám začnou dávat smysl.

Milé ženy, nedělejte nic, jen proto, že musíte. Buďte k sobě laskavé.

S láskou sama k sobě,
Slávka.

 

Pozvánka na webinář zdarma:
Jak vytvořit stylový podzimní šatník, aneb 3 důležité kroky, jak vyhnat šeď z našich šatníků.

ODKAZ NA WEBINÁŘ: WWW.SLAVKAMZICEK.CZ/WEBINAR