Jedny šaty, nespočet kombinací

V minulém příspěvku jsem vám ukázala v jakém oblečení se cítím dobře doma.
A dnes vám ukáži jak jedny “obyčejné” šaty kombinovat na čtyři způsoby. Někdy stačí jen vyměnit doplňky- kabelku, boty a celý outfit dostane úplně jiný nádech.
Nevěříte? Tak jdeme na to :).
Šaty od české značky Maller.
Tyto šaty jste už viděli v inspiraci oblečení na doma. Jsou pro mě tak univerzální, že nebudu mít problém vzít si je s dětmi na pískoviště nebo s kamarádkou na kafe.
Stačí vyměnit leginy za rifle. Přidám riflovou bundu, malou kabelku a jdu.
TIP: Pozor na výběr kalhot pod takové šaty či tuniku. Ideálně bez kapes a zapínání. Je vše vidět a může vám to opticky přidat pár kilo na víc.
Šaty, rifle i bunda zůstává. Teď jsem vyměnila opravdu jen doplňky. Kotníčkové boty za tenisky a malou kabelku za batoh.
Cítíte teď v tom tu změnu energie? V tomto outfitu můžu jít ihned s dětmi ven nebo na nákup, ale pořád se cítím svá.
Moje oblíbené vrstvení oblečení, jako poslední outfit. Vše zůstává, jen jsem přidala pod riflovou bundu svetr. Svetr je delší než bunda, ale kratší než šaty. Vše se sebou krásně “hraje”.
Někdy mám ráda volný outfit, někdy zvýrazněný pas, jako teď. Na to jsem použila riflový pásek.
TIP: Nebojte se kombinovat a vrstvit. Jen buďte s těmi délkami opatrné v rámci svoji výšky. Pokud jste menší než já (menší než 170 cm), tak vrstvěte s kratšími délkami, aby jste v celkovém outfitu nepůsobila “utopeně”.
Dokázala bych ještě pokračovat v kombinacích, ale tyto varianty mám nejraději.
Nemusíme dělat kompromisy. Nejen mámy mají právo cítit se žensky. Neslevujme jen na tričko a rifle. Někdy je to fajn a pohodlné, ale z dlouhodobého hlediska naše ženská duše trpí.
Přeji vám tvořivou energii při vymýšlení outfitů. Nezapomeňte, móda je hravá. Tak jí neberme zas tak vážně :).
S láskou sama k sobě,
Slávka.