Cyklická žena: ovulační fáze-archetyp milenka

Ovulační fáze- milenka- léto

V této fázi jsme silně v ženské energii- na prvním místě máme vztahy, chceme být s lidmi. I tato fáze je výborná na pracovní schůzky, stejně jako dynamická. Cítíme se krásné. Pro muže jsme neodolatelné.
Jak je tomu v létě v přírodě, tak i tato fáze je plná vášně, energie, nezávislosti, svobody. Proto přirovnání k milence je jasné. Milenka se chce milovat, cítí svoje ženství, chce o sebe pečovat.

Jaké oblečení nás může v této fázi podpořit?

Cokoliv ženského. Možná máte chuť nosit šaty, sukně, nebo jen vzorované oblečení (květiny, etno). Přírodní barvy nebo oblečení z přírodních materiálů. Jak už bylo řečeno. Tato fáze je v ženské energii.
Kdy si nejraději točíte vlasy a malujete rty na červeno? Není to třeba zrovna tato fáze? 🙂

V této fázi je žena plodná

Potřebuje nalákat potencionálního otce svých dětí. Vědomě či nevědomě. Ať už jde opravdu o snahu o dítě nebo jen ženský cyklus, příroda nás krásně obdarovala.  Proto se cítíme tak krásně a neodolatelně :).
Mám pro vás malé tajemství. Je to právě tato fáze, kdy je nejideálnější čas na nákupy.

Každá jsme jiná a je to tak v pořádku.

Není to instantní návod na všechny ženy. Neberte to prosím jako rovnítko, ovulační fáze=musím nosit šaty, jinak jsem divná.
Jsou ženy, které mají více mužské energie a nosí téměř vždy kalhoty. To ještě nemusí znamenat, že se necítí žensky.

Vlastní zkoumání

Zkuste se na to sama zaměřit a napsat si poznámku. (Kupte si pro sebe pěkný deník, třeba červený). Jak jste se v tento týden cítila. Na jaké oblečení jste měla chuť a které oblečení jste nechala v šatně bez povšimnutí. Možná budete sama překvapená.
Přeji krásné vnímání své ženskosti ve všech cyklech. Vydejte se na cestu k sobě. Oblékejte se v čem se vaše DUŠE cítí svá.
Nezapomeňte, oblečení je naše druhá kůže..

Oslavujte svoje ženství, tak jak je to každé z vás přirozené.

Pro některou je to natočit si vlasy do vln, pro jinou dát si jen lehký lesk na rty. A vše je v pořádku!
S láskou sama s sobě.
Slávka.