Cyklická žena: dynamická fáze-archetyp dívka

Dnes začíná první jarní den. To mě vede k myšlence, propojit tento článek s ženskou cykličností a oblékáním. Velice úzce to spolu souvisí. Možná o tom ani nevíte …
Stejně jako naše ženská cykličnost má čtyři fáze. Tak má čtyři fáze roční období.

Dynamická fáze, nebo-li fáze panny, dívky je přirovnávána k JARU.
V této fázi (která nastává po menstruační) jsme nejvíce v mužské energii- jsme výkonné, dobře se nám plánuje, věci dotahujeme do konce. O to méně jsme romantické a pečující ženy-mámy.
Jak je tomu na jaře v přírodě, tak i tato fáze je plná proudu, nové energie po temné zimě (po menstruaci).
Proto přirovnání k panně, dívce je jasné. Dívka je nezávislá, svobodná, hravá, čistá, nevinná, nadšená a autentická.

Pro jaro je barva BÍLÁ.
Oblečení: Tato fáze, jak už bylo zmíněno, je nejvíce v mužské energii. To znamená, že možná úplně podvědomě v tento čas ráda nosíte víc kalhoty, košile. Pohodlné a hlavně praktické oblečení, které vás neomezuje, ve kterém můžete pracovat. Zkuste se na to sama zaměřit a napsat si poznámku. Jak jste se v tento týden cítila. Na jaké oblečení jste měla chuť a které oblečení jste nechala v šatně bez povšimnutí. Možná budete sama překvapená.
Samozřejmě, není to instantní návod na všechny ženy, že v dynamické fázi nosí jen kalhoty. Jsou ženy, které mají obecně více ženské energii a kalhoty nenosí vůbec, ale i ty, na sobě můžou pozorovat změny, když se na to zaměří. Přeji krásné vnímání své ženskosti ve všech cyklech. Vydejte se na cestu k sobě.
Oblékejte se v čem se vaše duše cítí svá. Nezapomeňte, oblečení je naše druhá kůže..
Rada na závěr: Pokud je to možné, zkuste se na to zaměřit a právě do této fáze si plánovat důležitá jednání, obchodní schůzky, projekty. Uvidíte, že se vám budou nejlépe řešit.

Budu se těšit na vaše názory,
Slávka.