Třetí část – ložní prádlo a ručníky

Dnes vám odtajním jednu z mých nejoblíbenějších části šatny – ukládání ručníků a ložního prádla (i když šatna není ještě dodělaná a se mnou je vždy konec nejistý, protože proměnlivost je mé druhé jméno 😀 ).

Jak už víte sama svým klientům doporučuji jako jednu z metod ukládání oblečení podle KonMari, tak i já jsem ruličkovému systému totálně propadla.

Můžu vám říct, že se těším, až sušička dosuší a já si půjdu ručníky poskládat :).

Hledejme takové cesty, aby slovo MUSÍM zmizelo z našeho slovníku. Pokud jste dosud taky nesnášela skládání oblečení (a že já si někdy jak prádelna připadám). Zkuste jako já metodu KonMari.

Je ve finále jedno jak oblečení ukládáme do skříně, důležitější je, aby jsme si našli vlastní cestu jak na to.

Někdy stačí opravdu malý krůček k tomu, aby nás věci začaly bavit. Najednou tu těžkou, negativní energii proměníme za lehkou, pozitivní a nabíjející.

Dlouho jsem řešila kam budu ručníky a ložní prádlo ukládat. Až mě pak inspirovala naše kuchyně. Právě vidíte skříňku z Ikea modulového, kuchyňského systému :D.

Tak je to i s oblečením. Móda je hravá, tak se bavme, experimentujeme, zkoušejme.

Moje ruličkové království. Víte jak moc mě baví skříňku otvírat a přijít si pro čistý ručník? Moc! Ano, toto jsou všechno naše ručníky.

V horní poličce vidíte světlé, ložní prádlo. Vidíte dobře, máme pouze dvě. Dvě, které opravdu zbožňuji. Upřímně, chtěla bych tři, ale pořád nemůžu najít takové, které by ve mě vyvolalo stejný pocit, jako tyto dvě.

Tak raději nekupuji žádné. Počkám si, až se někde to pravé pro nás objeví.

Pod skříňkou mám dřevěnou bedýnku s utěrky a hadry na úklid – vše v ruličkách.

V modré krabici povlaky na polštáře. Polštáře mám rada jako dekoraci na sedačce, takže povlaků máme víc. Upřímně, s krabicí nejsme moc spokojená, je zbytečně velká. Tak hledám tu optimální.

P.S.: Ty zlaté lodičky co jsou na skříni jsem tam nedala jen pro fotku. Mám je tam tak vystavené, protože se mi líbí. Nejsou na normální nošení, ne aspoň pro mě. Ty mám koupené ještě z dob, kdy jsem dělala fashion stylingy.