Styling: Proměna Míši

Míša

Všechny vás zdravím.
Je tu další proměna. Tentokrát usměvavé Míši.
Míša má malou postavu, výraznější boky, útlý pas, plná prsa a krásný úsměv. Přesně těmto ženám doporučuji vyměnit pohodlné kalhoty za šaty, šaty, šaty a sukně :)! Vytvoří vám krásnou, ženskou postavu. Zdůrazní vaše přednosti a zakryje drobné nedokonalosti.
U Míši jsem zvolila petrolejové šaty z jemného, splývavého materiálu s páskem. Pásek zdůrazní pas, opticky nohy prodlouží a zjemní výraznější boky. Dodá ji na ženskosti. Abych Míši přidala opticky o pár centimetrů na víc zvolila jsem šaty s “V” výstřihem. Odhalí krk, zdůrazní krásná prsa. Celý outfit podtrhly tělové lodičky do špičky. Na to si dejte velký pozor, pokud máte podobnou postavu jako Míša. Vyhněte se tmavým lodičkám s kulatou špičkou. Toto vše vám naopak může ublížit a optiky vám přidat kila a zmenšit.

Shrnutí:
U menšího typu postavy se vyhněte velkým vzorům. Dejte přednost jednobarevnému oblečení (monochromnímu) od vícebarevného, to vás “naporcuje” na barevné díly. Postavě to nedodá na harmonii a ucelenosti, opět vás to zdeformuje. Dbejte důraz na pasu. Zvolte menší kabelky (malá postava=malá kabelka).
Pokud se nechcete vzdávat kalhoty, volte s vyšším pasem. Pokud máte výraznější boky, zvolte nohavice rovného střihu, tmavé barvy bez zdobení, aplikace a výrazných kapes. Vyhněte se tlustým materiálů.

Líčení:
Míša je nalíčena kosmetikou Mary Kay. Má fialovo-modré stíny, nuda rtěnku a přirozený make-up.
Celý look podtrhly vyčesané vlasy nahoru. I toto je drobnost, jak přidat postavě o pár cm navíc.

Míša2Míša3

Míša 28 let
Šaty: Promod 999,- (ve slevě 699)/ Bunda: Camaieu 899,-/ Lodičky: Camaieu 849 (po slevě 424)

Děkuji Promod, Camaieu za zapůjčení oblečení.
Mua: Lucka Kamlerová (Mary Kay).
Stylig+foto: Slávka Mžíček