Styling: Proměna Katky

Bez názvu

Krásný večer.
Dnes startujeme s první proměnou.
Katka má ráda pohodlné oblečení. Preferuje kalhoty a halenku, košili. Já jsem ji záměrně vybrala dlouhé šaty a její krásnou postavu ukotvila dominantním páskem. Hned je patrné, jak jí pásek zdůraznil pas, opticky prodloužil nohy a zakryl mírně rozšířené boky. Najednou se z ní stala bohyně. Protože je Katka vyšší, zvolila jsem hnědé sandálky na malém klínku. Už bych jí nedoporučila moc vysoké lodičky. I když je Katka vysoká, nezvolila jsem černou obuv. Černá by byla moc tvrdá, dominantní a postavu by uzemnila.Pozornost od krásného pasu by sklouzla dolů.
Na fotce před proměnou má Katka halenku s kulatým výstřihem. Zaměřte se na tuto část. Jak krásně véčkový výstřih u šatů zjemní ramena. Opticky je zmenší a nerozšiřuje jako u kulatého výstřihu.

Shrnutí na závěr:
U výraznějších boků je důležité klást důraz na lehké, splývavé materiály. Žádný tvrdé materiály jako je menžestr, semiš, denim. Pokud ráda nosíte rifle, tak doporučuji tmavší barvy, bez ošoupaného efektu, zdobení, velkých kapes. To vše vám přidává o několik kilo navíc. Kalhoty rovného střihu, s vyšším pasem bez pásku.
Pokud máte tak krásně útlí pas jako Katka, ukažte ho :)!
Katka je snědý typ, proto jsem na ní zvolila červené šaty. Ale pozor! Není červená jako červená. Nikdy vás nesmí barva pohltit. Musí vaši osobnost doplnit, podtrhnout a zdůraznit. Ne vás “přeřvat”, to není v pořádku.

Líčení:
Katka je nalíčena kosmetikou Mary Kay. Vybrali jsme jí hnědé, přirozené líčení doplněné zelenou, která oči zdůraznila a dala jim šťávu.

1

Katka 34 let

Šaty: Promod 999,-/ Obuv: Promod 999 (nyní ve slevě 700)/ Náhrdelník: Promod 549 (nyní ve slevě 300)/ Pásek stylistky