Styling: Proměna Jitky

Jíťa
Hezký den.
Máme tu předposlední proměnu této série.
Na Jitce vám chci ukázat, že overal není jen pro dlouhonohé. Je to hlavně o střihu a materiálu. Protože je Jitka menší, záměrně jsem zvolila jednobarevný overal, popřípadě by šel i s drobným vzorem. Opět zdůrazní pas a protáhne nohy. Dodá na jemnosti a ženskosti. Jitka má širší lýtka. Dlouhé, rovné nohavice drobný nedostatek zakryjí. Celý outfit je zakončen tělovými lodičkami do špičky, další detaily jak dodat postavě o pár centimetrů navíc. Jak už jsem se včera zmínila u Míši (malá postava=malá kabelka), zvolila jsem psaníčko se vzorem. Celý, možná na první pohled nudný outfit “rozbije” a udělá zábavnější. Dávno už neplatí, že se ladí kabelka k obuvi. Móda je hravá, tak jí neberme tak vážně :).

Shrnutí:
Pokud máte nevýraznou, možná až chlapeckou postavu, zaměřte se na pas. Zdůrazní ženské rysy a prodlouží nohy. Pokud si troufnete, nebojte se u overalů s knoflíky víc rozepnout dekolt. Zvolte krásnou, dobře padnoucí podprsenku. Tím zdůrazníte vršek a na případné nedokonalosti ve spodní části těla odvedete pozornost.

Líčení:
Jitka je nalíčena kosmetikou Mary Kay. Lucka na ní zvolila výraznější, tmavší stíny do tmavě vínových odstínů. Rty má ve svěží malinové barvě.

Jíťa2

Jitka 25 let
Overal: Promod 999,- (ve slevě 499,-)/ Lodičky: Camaieu 849,- (ve slevě 424,-)/ Šperk: Promod 399,- (ve slevě 200)/ Psaníčko: Promod 449,- (ve slevě 300,-)

Děkuji za zapůjčení oblečení Promod a Camaieu.
Make-up: Lucie Kamlerová (Mary Kay)
Stylig+Foto: Slávka Mžíček